Danışma

Ya bir bira fabrikası, bir atık yönetimi veya kanalizasyon çamur temizleme şirketi, hidrotermal karbonizasyon iş geliştirme ve uzun vadeli ekonomik faydalar için bir fırsat temsil eder. Bir HTC tesisi artıkları ile ilgili herhangi bir iş gelirini artıracak, ve aynı zamanda bu şirketlerin meydan kirliliği sorunları sona erecek.

Müşterilerimizle işbirliği yapmak ve HTC ve faydaları hakkında sürekli danışmanlık hizmeti sunmak için buradayız, böylece şirketler kanalizasyon çamurundan çok daha fazlası olan yeni bir teknolojiye yatırım yaparken kendilerini güvende hissediyorlar.

Danışmanlık hizmetimiz HTC fırsatları, yönetmelikleri, teknik gereklilikleri ve düzenlemeleri ile ilgili tavsiyelerin yan kuruluşu dur maktadır, aynı zamanda ilgili şirketlerin iş ihtiyaçlarına ilişkin hidrotermal karbonizasyon tesisi ile ilgili tavsiyeler de içermektedir. Yenilikçi bir teknoloji olarak, küresel pazarda yeni, HTC etkinliği ve sürdürülebilirlik açısından bir çok soru üretir. Bu ve müşterilerimizin sahip olabileceği diğer endişeler nedeniyle, HTCycle AG süreç ve sonuçları hakkında gerekli cevapları sunmak için kullanılabilir.

Menü