Daha kolay, daha temiz enerji depolama

Dünyanın enerji olmayan yenilenebilir kaynakları sonlu değildir. Bu nedenle, enerji bağımsızlığı ve daha temiz bir geleceğin anahtarı enerji depolamayatıyor. Herhangi bir iş kendi enerji üreten ve depolama ama bu doğru yapmak için, sizin tarafınızda bir uzman alabilirsiniz enerji bağımsızlığı geçiş yapmak için fırsat vardır.

Yıllar boyunca, IPI AG olarak yenilenebilir enerji ve enerji depolama endüstrilerinde lider ve öncü olarak kendimizi kurduk. Depolama pillerimiz şebekeyi stabilize etmek, enerji akışını kontrol etmenize yardımcı olmak ve şirketinize rekabet avantajınızı temsil eden bir varlık sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yerel enerji üretimi kendi tüketimini en üst düzeye çıkaran, enerji arzı kesintilerini en aza indiren ve size daha fazla enerji bağımsızlığı sunan özel güç depolama çözümleri sunmak için işletmelerle birlikte çalışıyoruz. Buna karşılık, bu daha fazla iş rekabet gücü, gelişmiş enerji yönetimi, rekabetçi ROI ve enerji veya gelecekteki brownouts artan fiyatlara karşı koruma anlamına gelir.

IPI AG, güç depolama araştırmalarında lider, inşa etmek ve en ileri enerji depolama sistemleri (LiFePO ve NCM) işletmek için. LiFePO ve NCM hem üstün ızgara stabilizasyonu sağlamak ve güneş veya rüzgar enerjisi santrallerigelen yem kontrolünü geliştirmek.

Şu anda, IPI AG de 125 MW / 200 MWh pil depolama sistemi Almanya’da, kıtada frekans kontrolü için en büyük sistem olacak bina üzerinde çalışıyor. Daha fazla bilgi edinin.

Menü