Yenilikçi Endüstriyel ve Tarımsal Depolama Çözümleri

İşletmenizin sorunsuz çalıştığından emin olmak için uygun ofis ve depolama alanlarına erişmeniz gerekir. Bu özellikle tarımsal ve endüstriyel nişler işletmeler için önemlidir, ancak gereksinimlerinizi karşılamak uygun fiyatlı ofis kiralama bulmak, ve yakındaki geniş depolama tesisleri bir meydan okuma biraz kanıtlayabilirim.

IPI AG olarak, endüstriyel ve tarımsal depolama arayan müşterilerimize yenilikçi bir çözüm sunmak için yaratıcı, hazır düşünceile yılların deneyiminden yararlanıyoruz. Murchin’de bulunan Innovationspark Vorpommern’imiz 240.000 m²’lik bir alanı kaplar ve bunların 140.000 m²’si salonlarda depolama alanları ve 100.000 m²’lik açık depolama alanlarıdır. Şu anda 800 m²’nin üzerinde modern ofislerimiz ve yaklaşık 300 m²’lik son teknoloji seminerimiz ve kiralık toplantı odalarımız bulunmaktadır. Buna ek olarak, konumumuz mükemmel ulaşım bağlantıları, kapsamlı WLAN, yerinde otopark ve 24 saat gözetim ve yerinde korumalar sunmaktadır. Sitenin yönetimi IPI şirketi tarafından denetlenir.

Yenilenebilir enerji üretimine odaklanmış bir holding şirketi olarak, tüm Innovationspark’ın yenilenebilir kaynaklardan güç duyduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Menü